Spausdinimo paslaugos ir gamyba

Zuzus spaustuvė specifikuojasi reklaminės spaudos produkcijos gamyboje, esame sukaupę ilgą patirtį dirbdami šioje srityje. Zuzus profesionalai pakonsultuos ir padės apsispręsti, kokie spaudos sprendimai geriausiai tiks jūsų reklamai. Mažesnius spaudos projektus galime pagaminti per 1-2 dienas (kartais tą pačią dieną).

Spaudos galimybės

Naudodami profesionalią, novatorišką įrangą, galime pagaminti įvairią skaitmeninės spaudos produkciją greitai ir įvairiais tiražais.

Spausdinimas su Xerox Iridesse

Mes galime spausdinti įvairių dydžių tiražus per ganėtinai trumpą laiką. Turime vieną naujausių ir greičiausiai vienintelį tokį spausdintuvą Lietuvoje – Xerox Iridesse. Jo pagalba galime pagaminti tam tikrą spaudos produkciją net iki 4 kartų greičiau negu įprastai. Šis spausdintuvas turi daug daugiau spalvų negu įprasti spausdintuvai. Papildomai turi auksinę, sidabrinę, fluorescencinę spalvą, taip pat šis spausdintuvas turi galimybę spausdinti balta spalva, todėl galite pamiršti brangią šilkografinę spaudą.

valiani

Pjaustymas su Valiani Omnia

Maži spaudos tiražai turėjo daug apribojimų. Jie negalėjo būti paauksuoti, lakuoti ar išpjaustyti įvairiomis formomis, nes jų kaina išauga neadekvačiai stipriai. Mes išsprendėme šią problemą. Zuzus įvairius spaudos produktus gali atspausdinti naudojant auksinę, sidabrinę spalvą, išpjaustyti kokią tik norite formą.

Įprastai norint ne keturkampio spaudos produkto, reikia laukti, kol bus pagaminta tam tikra kirtimo forma, bet Valiani Omnia įrenginio pagalba mes galime skaitmeniniu būdų sukurti dizainą ir išpjaustyti jūsų norimą formą. Galime pagaminti dėžutes, pakuotes, įvairių formų atvirukus, pakvietimus, karulius ir kitą nestandartinės formos spaudos produkciją. Jūsų skaitmeninės spaudos fantazijai nebelieka ribų, kai pradedate dirbti su Zuzus print.

Kitos spaudos galimybės

Turime visą reikiama įranga, kad pagamintume visą norimą skaitmeninės spaudos produkciją. Greitai ir kokybiškai galime pagaminti įvairius katalogus ar bukletus. Norėdami, kad spauda tarnautų ilgiau, mes galime ją laminuoti keliais pasirinktinais laminatais. Jeigu nerandate savo norimo spaudos produkto mūsų svetainėje, nenusiminkite, parašykite el. paštu arba susisiekite telefonu, greičiausiai mes jį galime pagaminti, bet pritrūko vietos aprašyti.

Gaminami spausdinimo produktai

Apačioje pateikiame dalį savo gaminamų produktų. Jeigu nerandate savo norimo spaudos produkto mūsų svetainėje, nenusiminkite, parašykite el. paštu arba susisiekite telefonu, greičiausiai mes jį galime pagaminti, bet pritrūko vietos aprašyti.

Katalogai
bukletai
Bukletai
lankstinukai
Lankstinukai
vizitines
Vizitinės kortelės
Skrajutės
Brošiūros
dezutes
Dėžutės
korteles
Kortelės
zuzu
Kodėl rinktis Zuzu?

Esame skaitmeninės spaudos spaustuvė gebanti pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir produkciją.

Mūsų pagrindinis prioritetas – individualus požiūris į klientą, jo poreikių supratimas ir išpildymas. Klientams galime pasiūlyti kompleksiškus reklamos sprendimus – nuo gaminio projektavimo, dizaino iki galutinio produkto atidavimo klientui. Pasirinkdami Zuzu print savo reklamos gamybos partneriu, mes pažadame:

Jūsų spaudos partneris
nuo 2009 metų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu norite atsiųsti daug vietos užimančius spaudos failus, rekomenduojame naudotis internetinėmis talpyklomis, pvz. nemokama internetine talpykla www.wetransfer.com.

Produkciją pristatome visoje Lietuvoje su DPD kurjeriais. Produkcija pristatoma per vieną darbo dieną po išsiuntimo. Kaina priklauso nuo siuntos dydžio bei svorio.

Produkciją galite atsiimti mūsų ofise, adresu: A. Juozapavičiaus g. 11 – 101, Vilnius, darbo dienomis 9:00-18:00 val.

Visada galite atsiųsti savo maketą spaudai. Patikrinę maketą, Jus informuosime, ar jis yra tinkamas spaudai.

Gaminame. Galime spausdinti pagal Jūsų poreikį. Mūsų turimos technologijos leidžia nedideliais kiekiais gaminti ne tik standartinius spaudos gaminius tokius kaip plakatai ar skrajutės, bet ir sudėtingesnius gaminius – pvz.  karulius, pakuotes, dėžutes su spauda.

Gamybos terminas standartiniams užsakymams yra 2 – 5 darbo dienos. Užsakymus kurie gaminami skaitmenine spauda kartais galima atsiimti ir tą pačią darbo dieną. Didelių ar sudėtingų projektų terminai derinami individualiai.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top