Apie mus!

Zuzus - skaitmeninės spaudos spaustuvė

Kas mes?

Zuzu print yra skaitmeninės spaudos spaustuvė gebanti pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir produkciją. 

Mūsų pagrindinis prioritetas – individualus požiūris į klientą, jo poreikių supratimas ir išpildymas. Klientams galime pasiūlyti kompleksiškus reklamos sprendimus – nuo gaminio projektavimo, dizaino iki galutinio produkto atidavimo klientui.Nuolat atnaujiname gamybinius įrengimus, taip galėdami patenkinti kylančius klientų reikalavimus išskirtinių gaminių sukūrimui.

Apie mus 2
apie mus 3
Apie mus 4
apie mus
Ekologija

Gamyboje nenaudojame toksiškų medžiagų. Klientams suteikiame galimybę rinktis perdirbtą popierių. Skatiname klientus rinktis tvaresnius gaminio sprendimus, kurie nulemia lengvesnį gaminio rūšiavimą. Kadangi galime paruošti produkciją greitai, skatiname gaminti produkciją pagal poreikį, kad nepanaudota produkcija nebūtų išmetama. Įsidiegus naujas technologijas galime atsisakyti įprastų gamybos sprendimų, kurie reikalaudavo daugiau išteklių.

Kodėl rinktis Zuzus?

Mūsų pagrindinis tikslas yra nepriekaištingas klientų aptarnavimas ir aukščiausia spaudos kokybė rinkoje. Turėdami išskirtinę techniką Lietuvos rinkoje galime pasiūlyti inovatyvių spaudos sprendimų, kurių greičiausiai nerasite kitoje įmonėje.

Laimingi klientai!
„Laiku ir kokybiškai atliekamos spaudos paslaugos. Visada galima kreiptis nuo pačių paprasčiausių iki sunkiai techniškai įgyvendinamų projektų. Savo srities profesionalai."
Paulius Kandratavičius
UAB “Nanotekas”
„ZuZu print yra ilgamečiai mūsų partneriai spaudoje, kuriais pasitikim tiek kasdieniuose projektuose, tiek kai reikia skubios pagalbos. "
Daiva Mažvilaitė-Varnienė
UAB „Antalis“
„Ačiū Agne ir Tomai, kad sudėtingas ir man svetimas spaudos pasaulis tapo toks lengvas ir sklandus! Prie mūsų sėkmės Zuzus komanda prisidėjusi DAUG."
Rūta Šekštelė
UAB „Rio Lindo gifts“

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu norite atsiųsti daug vietos užimančius spaudos failus, rekomenduojame naudotis internetinėmis talpyklomis, pvz. nemokama internetine talpykla www.wetransfer.com.

Produkciją pristatome visoje Lietuvoje su DPD kurjeriais. Produkcija pristatoma per vieną darbo dieną po išsiuntimo. Kaina priklauso nuo siuntos dydžio bei svorio.

Produkciją galite atsiimti mūsų ofise, adresu: A. Juozapavičiaus g. 11 – 101, Vilnius, darbo dienomis 9:00-18:00 val.

Visada galite atsiųsti savo maketą spaudai. Patikrinę maketą, Jus informuosime, ar jis yra tinkamas spaudai.

Gaminame. Galime spausdinti pagal Jūsų poreikį. Mūsų turimos technologijos leidžia nedideliais kiekiais gaminti ne tik standartinius spaudos gaminius tokius kaip plakatai ar skrajutės, bet ir sudėtingesnius gaminius – pvz.  karulius, pakuotes, dėžutes su spauda.

Gamybos terminas standartiniams užsakymams yra 2 – 5 darbo dienos. Užsakymus kurie gaminami skaitmenine spauda kartais galima atsiimti ir tą pačią darbo dieną. Didelių ar sudėtingų projektų terminai derinami individualiai.

Mūsų draugai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top