Maketavimas ir dizainas

Viska patogiau, kai gaunate vienoje vietoje, todėl be spausdinimo darbų, mes atliekame maketavimo ir dizaino kūrimo darbus. Taupykite savo laiką ir užsisakykite vienoje vietoje. Mūsų įmonėje dirba patyrę dizaino specialistai, kurie mielai pakonsultuos, padės apsispręsti ir sukurs Jūsų norimą dizainą. Maketus kuriame visiems mūsų gaminamiems spaudos produktams.

Pakuotės projektavimas

Pakuotė nėra tik dėžutė, kuri skirta laikyti jūsų pagamintam produktui. Pakuotė yra vienas pagrindinių dalykų, kuris nulemia naujo produkto pirkimą parduotuvėje. Pirmas įspūdis yra lemtingas, todėl pagrindinis pakuotės tikslas yra patraukti potencialaus kliento dėmesį ir jį sudominti jūsų parduodamu produktu. Zuzus dizaino specialistai gali sukurti pakuotės projektą, kuris patrauks dėmesį ir padės parduoti daugiau.

Spaudos produktų maketavimas

Zuzus gali sukurti įvairių spaudos produktų maketus. Jeigu nerandate savo norimo spaudos produkto mūsų svetainėje, nenusiminkite, parašykite el. paštu arba susisiekite telefonu, greičiausiai mes jį galime pagaminti, bet pritrūko vietos aprašyti.

Katalogai
bukletai
Bukletai
lankstinukai
Lankstinukai
vizitines
Vizitinės kortelės
Skrajutės
Brošiūros
dezutes
Dėžutės
korteles
Kortelės
zuzu
Kodėl rinktis Zuzu?

Esame skaitmeninės spaudos spaustuvė gebanti pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir produkciją.

Mūsų pagrindinis prioritetas – individualus požiūris į klientą, jo poreikių supratimas ir išpildymas. Klientams galime pasiūlyti kompleksiškus reklamos sprendimus – nuo gaminio projektavimo, dizaino iki galutinio produkto atidavimo klientui. Pasirinkdami Zuzu print savo reklamos gamybos partneriu, mes pažadame:

Jūsų spaudos partneris
nuo 2009 metų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu norite atsiųsti daug vietos užimančius spaudos failus, rekomenduojame naudotis internetinėmis talpyklomis, pvz. nemokama internetine talpykla www.wetransfer.com.

Produkciją pristatome visoje Lietuvoje su DPD kurjeriais. Produkcija pristatoma per vieną darbo dieną po išsiuntimo. Kaina priklauso nuo siuntos dydžio bei svorio.

Produkciją galite atsiimti mūsų ofise, adresu: A. Juozapavičiaus g. 11 – 101, Vilnius, darbo dienomis 9:00-18:00 val.

Visada galite atsiųsti savo maketą spaudai. Patikrinę maketą, Jus informuosime, ar jis yra tinkamas spaudai.

Gaminame. Galime spausdinti pagal Jūsų poreikį. Mūsų turimos technologijos leidžia nedideliais kiekiais gaminti ne tik standartinius spaudos gaminius tokius kaip plakatai ar skrajutės, bet ir sudėtingesnius gaminius – pvz.  karulius, pakuotes, dėžutes su spauda.

Gamybos terminas standartiniams užsakymams yra 2 – 5 darbo dienos. Užsakymus kurie gaminami skaitmenine spauda kartais galima atsiimti ir tą pačią darbo dieną. Didelių ar sudėtingų projektų terminai derinami individualiai.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top