Ką mes darome?

Spaudos paslaugos

Zuzu gali pagaminti įvairia spaudos produkciją jūsų įmonei, veiklai ar laisvalaikiui. Zuzu print specializuojasi katalogų, bukletų gamyboje, bet taip pat gaminame pakuotes ir daugelį kitų spaudos produktų.

popierius
Spausdinimo paslaugos ir gamyba

Spausdinimo paslaugos ir gamyba

Turime inovatyvią ir pažangią įrangą, todėl galime įgyvendinti įvairias spaudos fantazijas. Turite idėją, bet nežinote, kaip ją įgyvendinti? Susisiekite, mes galime padėti.

Dizainas ir projektavimas

Dizainas ir maketavimas

Kuriame dizainus įvairiems reklaminiams spaudos produktams, pakuotėms, maketuojame katalogus, brošiūras, bukletus. Mūsų dizaino skyrius turi ilgą patirtį šioje srityje ir per diena įgyvendina apie 4 naujus, didesnius dizaino projektus.

zuzu

Kodėl rinktis Zuzu?

Esame skaitmeninės spaudos spaustuvė gebanti pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir produkciją.

Mūsų pagrindinis prioritetas – individualus požiūris į klientą, jo poreikių supratimas ir išpildymas. Klientams galime pasiūlyti kompleksiškus reklamos sprendimus – nuo gaminio projektavimo, dizaino iki galutinio produkto atidavimo klientui. Pasirinkdami Zuzu print savo reklamos gamybos partneriu, mes pažadame:

Jūsų spaudos partneris
nuo 2009 metų.

Laimingi klientai!
„Laiku ir kokybiškai atliekamos spaudos paslaugos. Visada galima kreiptis nuo pačių paprasčiausių iki sunkiai techniškai įgyvendinamų projektų. Savo srities profesionalai."
Paulius Kandratavičius
UAB “Nanotekas”
„ZuZu print yra ilgamečiai mūsų partneriai spaudoje, kuriais pasitikim tiek kasdieniuose projektuose, tiek kai reikia skubios pagalbos. "
Daiva Mažvilaitė-Varnienė
UAB „Antalis“
„Ačiū Agne ir Tomai, kad sudėtingas ir man svetimas spaudos pasaulis tapo toks lengvas ir sklandus! Prie mūsų sėkmės Zuzus komanda prisidėjusi DAUG."
Rūta Šekštelė
UAB „Rio Lindo gifts“

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu norite atsiųsti daug vietos užimančius spaudos failus, rekomenduojame naudotis internetinėmis talpyklomis, pvz. nemokama internetine talpykla www.wetransfer.com.

Produkciją pristatome visoje Lietuvoje su DPD kurjeriais. Produkcija pristatoma per vieną darbo dieną po išsiuntimo. Kaina priklauso nuo siuntos dydžio bei svorio.

Produkciją galite atsiimti mūsų ofise, adresu: A. Juozapavičiaus g. 11 – 101, Vilnius, darbo dienomis 9:00-18:00 val.

Visada galite atsiųsti savo maketą spaudai. Patikrinę maketą, Jus informuosime, ar jis yra tinkamas spaudai.

Gaminame. Galime spausdinti pagal Jūsų poreikį. Mūsų turimos technologijos leidžia nedideliais kiekiais gaminti ne tik standartinius spaudos gaminius tokius kaip plakatai ar skrajutės, bet ir sudėtingesnius gaminius – pvz.  karulius, pakuotes, dėžutes su spauda.

Gamybos terminas standartiniams užsakymams yra 2 – 5 darbo dienos. Užsakymus kurie gaminami skaitmenine spauda kartais galima atsiimti ir tą pačią darbo dieną. Didelių ar sudėtingų projektų terminai derinami individualiai.

Mūsų draugai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top